Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy ktos mi moze powiedziec ile placa za trzymanie transparentow?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W naszym społeczeństwie są ludzie celebrujący ofiary incydentu lotniczego wycieczkowiczów do Smoleńska i są również tacy, którzy nie zgadzając się z obecnie rządzącymi demonstrują swój opor przed niszczeniem wartości największej, a więc Ustawy Zasadniczej. O co te krzyki i obelgi? Kijowski jest zaproszony do USA celem przedstawienia wizji kraju ludzi respektujących Konstytucje RP. W sferze kontaktów międzynarodowych polski MSZ także posiada narzędzia pozwalające na przedstawienie stanowiska strony rządowej. A, że nikt z nimi nie chce się zadawać, to już powód do głębszego zastanowienia się nad zagadnieniem. Wielu komentujących widzi tylko PiS oraz PO i nie stać ich na refleksję. osobiście popieram KOD, a nie byłem oczarowany rządami PO chociażby z powodu ich uległości wobec zboczeńców w sutannach! Na pewno jest mi łatwiej powstrzymać emocje, ponieważ nigdy nie pokładałem większych nadziei we wszystkich uprzednich ekipach rządzących. Zawsze liczyłem tylko i wyłącznie na samego siebie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ jesteście :) Widziałem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie przyjdę. Czas pokazać dzieciom i wnukom, że są wartości, o które warto walczyć. Konstytucja jako najważniejszy dokument decydujący o państwowości MUSI być przestrzegana przez wszystkich. Brak jej poszanowania to droga ku upadkowi państwa. Nie o taką Polskę walczyliśmy. Narodzie obudź się!
sam się obudź polszewiku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdelegalizować ANTYPOLSKIE kodziarstwo: "Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów Nie są ich ofiarami, SA ICH WSPÓLNIKAMI".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KODziarze zaczynali przedszkole chyba za Gomułki, albo nawet za Bieruta - mają więc dobre komunistyczne podstawy do kapowania na uczciwych ludzi i Polaków patriotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HA HA HA Pisiorskiego prezydenta olał prezydent Obama powiedział, że z pajacem i marionetką nie będzie rozmawiał . HA HA HA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy demokracja byłaby lepsza, gdyby kodziarze-alimenciarze i im podobni rządzili, a my POLACY nie moglibyśmy protestować? Bzdura całkowita! Wypier z tym komuszym tałatajstwem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdelegalizować ANTYPOLSKIE kodziarstwo: "Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów Nie są ich ofiarami, SA ICH WSPÓLNIKAMI".
PRAWDA jest taka- nieudacznikiem jest prezio aby nie zrobić prawa jazdy i żadna baba mu dupy nie chciała dać, zdrajca to wasz Kukliński, złodzieje to w Porozumieniu Centrum co kilka milinów Polaków okradli, oszustami to są turyści Madryccy wraz ze swoimi dziwkami to jest właśnie ANTYPOLSKIE  pisiorstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupa starych dziadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcemy pokazać, że nie jesteśmy tylko "bandą oszołomów" no tak jesteście jeszcze kapusiami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupa starych dziadów.
miło mi jestem Władysław Kowalski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BĘDZIESZ I TY STARYM DZIADEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje że to juz ostatni raz, to sie robi żenujace.
no ta zbieranina od Kowalskiego to faktycznie żenua. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla tych pisdzielcow lepszego sortu, kazdy kto nie popiera ich szalanczej wizji faszystowsko-watykanskiego panstwa jest oszolomem, takze ich opinia to nie warto sobie glowy zawracac. Robi sie coraz cieplej,zachecam do zakupu koszulek-Polak gorszego sortu,pokazmy sekciarzom,ze reszta narodu leje na nich cieplym moczem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzysze kodowcy! Wam nada w Maskwu wyp.alać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kodowcy dalej będą się zbierać, bo wtedy mogą między sobą porozmawiać o problemach geriatrii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakimi ludźmi są ci kodowcy, którzy zyczą smierci Prezydentowi RP? Którego sortu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pół roku od wyborów - kodowcy i posłowie .N i po/psl sieją ferment i nienawiść! a PIS robi dobrą robotę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBAMA wskazał swojego sędziego do Sądu Najwyższego w USA. Kodowcy mogą rozszerzyć swoją działalność i protestować w Stanach, zagrożona jest tam demokracja:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...